ZJAZD 90-LECIA

Od przedszkolaka do Morciniaka

OD PRZEDSZKOLAKA DO MORCINIAKA

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w pracy z młodszym kolegą z przedszkola lub szkoły podstawowej to zapraszamy Cię do udziału w innowacyjnym i unikatowym projekcie „Od przedszkolaka do Morciniaka”.

Nasza szkoła objęła patronatem naukowym kilka placówek oświatowych w Rudzie Śląskiej. Morcinek będzie sprawował opiekę merytoryczną nad Miejskim Przedszkolem nr 30 im. Bajkowej Krainy, Miejskim Przedszkolem nr 20 im. Słonecznej Doliny oraz Szkołą Podstawową nr 8. Dzięki nawiązanej współpracy przedszkolaki oraz uczniowie szkoły podstawowej będą mieli możliwość rozwoju indywidualnych zainteresowań i umiejętności poprzez udział w ciekawych zajęciach praktycznych prowadzonych na terenie ich jednostki macierzystej, jak również w nowoczesnych laboratoriach i pracowniach naszej szkoły.

Kontakt z młodszymi przyniesie Ci nie tylko satysfakcję z możliwości przekazywania wiedzy ale również docenisz otwartość i ciekawość maluchów. Zajęcia pozwolą Ci pobudzić kreatywność, poznać specyfikę pracy nauczyciela i  wychowawcy oraz odkryć w sobie bezgraniczne pokłady cierpliwości ;)

Bądź partnerem w nauce i zabawie dla naszych małych przyjaciół!

• II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. G. Morcinka w Rudzie Śląskiej

Kontakt ePUAP

ePUAP: Elektroniczna skrzynka podawcza – ePUAP: (Identyfikator w ePUAP)
    IILOMorcinek