O nas Nasze profile Regulamin przyjęć w roku szkolnym 2020/2021

Nasza szkoła to tradycja, klimat, pasja i nowoczesność!

"Morcinek" to szkoła nieograniczonych możliwości!

Oferujemy bogaty wachlarz zajęć pozalekcyjnych, ciekawe formy pracy dostosowując się do potrzeb każdego ucznia.
U nas swoje miejsce znajdą wszyscy, którzy chcą się rozwijać, poszerzać horyzonty, zgłębiać wiedzę w różnych dziedzinach. Współpracujemy z uczelniami wyższymi, wyjeżdzamy na wykłady, warsztaty i laboratoria. Organizujemy obozy naukowe i wycieczki przedmiotowe.

"Morcinek" to nie tylko nauka, ale również rozrywka i zabawa.

Z nami rozwiniesz swoją kreatywność i wrażliwość artystyczną. Nie tylko obejrzysz najciekawsze filmy w ramach Akademii Filmowej, świetne spektakle teatralne w naszym regionie, ale możesz sam stać się artystą, aktorem, reżyserem, organizując Szkolny Festiwal Teatralny.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie!
A co najważniejsze, pracujemy w miłej i wspierającej atmosferze, pod opieką doświadczonych i kreatywnych pedagogów.
Przyjdź do "Morcinka" i przekonaj się sam!

• II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. G. Morcinka w Rudzie Śląskiej